Backerymails (8.x-2.1) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Subject
tr: Konu

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Mail
tr: Posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Module
tr: Modül

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Desc
tr: Azalan

en: General
tr: Genel

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Key
tr: Anahtar

en: Clear
tr: Temizle

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
