Backerymails (8.x-2.2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Mail
hy: Փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
