Backerymails (8.x-2.2) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Settings
nl: Instellingen

en: Mail
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Desc
nl: Aflopend

en: General
nl: Algemeen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Key
nl: Sleutel

en: Clear
nl: Wissen

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Delete All
nl: Alles verwijderen

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Asc
nl: Oplopend

en: Langcode
nl: Taalcode

en: Sent at
nl: Verzonden op

en: The entity ID for this menu link content entity.
nl: De entiteit-ID voor deze menu-link content-entity

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: Reply-to
nl: Antwoordadres
