Backerymails (8.x-2.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Body
ur: متن

en: Subject
ur: موضوع

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: « First
ur: » ابتدائی
