Background Image (2.0.0) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Route
gu: માર્ગ

en: Bundle
gu: બંડલ
