Background Image (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Enable
ur: فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Route
ur: روٹ

en: Bundle
ur: بنڈل
