Background Image (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: View
nl: Weergeven

en: Path
nl: Pad

en: Unknown
nl: Onbekend

en: User
nl: Gebruiker

en: Continue
nl: Doorgaan

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Override
nl: Overschrijven

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Entity
nl: Entiteit

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Global
nl: Algemeen

en: Radius
nl: Straal

en: Require
nl: Verplicht

en: Target
nl: Doel

en: Embed
nl: Inbedden

en: Speed
nl: Snelheid

en: Inherit
nl: Overnemen

en: Calculate
nl: Berekenen

en: Bundle
nl: Bundel

en: Entities
nl: Entiteiten

en: Error generating image.
nl: Fout bij het aanmaken van de afbeelding.
