Background Image (8.x-1.4) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Continue
hy: Շարունակել

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Bundle
hy: Փաթեթ
