Background Image (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (29 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Type
id: Jenis

en: Enable
id: Aktifkan

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Image
id: Gambar

en: Settings
id: Pengaturan

en: Default
id: Bawaan

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: View
id: Lihat

en: Path
id: Jalur

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: User
id: Pengguna

en: Continue
id: Lanjutkan

en: N/A
id: T/T

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Medium
id: Sedang

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Entity
id: Entitas

en: Changed
id: Berubah

en: Route
id: Rute

en: Embed
id: Lekatkan

en: Inherit
id: Menginduk

en: Bundle
id: Bundel

en: Entities
id: Entitas

en: Error generating image.
id: Kesalahan menghasilkan gambar.
