Backstop Generator (2.0.1-rc2) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Description
ar: الوصف

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Homepage
ar: الصفحة الأولى

en: Size
ar: الحجم

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: URL
ar: العنوان URL

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Paths
ar: مسارات

en: Page
ar: الصفحة

en: Custom
ar: مخصص

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Languages
ar: اللغات

en: Themes
ar: الحلل

en: Menus
ar: القوائم

en: Debug
ar: تنقيح

en: debug
ar: تنقيح

en: Profiles
ar: ملفات المستخدمين

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Debugging
ar: تصحيح الأخطاء

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Apply filters
ar: عمل تصفية
