Backstop Generator (2.0.1) - en to uk translation catalogue (38 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Description
uk: Опис

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Homepage
uk: Головна сторінка

en: Size
uk: Розмір

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: URL
uk: URL-адреса

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Paths
uk: Шляхи

en: Page
uk: Сторінка

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Note
uk: Примітка

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Profile
uk: Профіль

en: Commands
uk: Команди

en: Delay
uk: Затримка

en: Languages
uk: Мови

en: Engine
uk: Рушій

en: Themes
uk: Теми

en: Menus
uk: Меню

en: Debug
uk: Зневадження

en: debug
uk: зневадження

en: Profiles
uk: Профілі

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Report
uk: Звіт

en: Delete Profile
uk: Видалення профілю

en: report
uk: звіт

en: Debugging
uk: Зневадження

en: Bundle
uk: Пакет

en: paths
uk: шляхи

en: Apply filters
uk: Застосувати фільтри

en: Menu depth
uk: Глибина меню

en: Menu Depth
uk: Глибина меню

en: Viewport
uk: Область перегляду
