Backup Database (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Development
te: రూపకల్పన

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Location
te: ప్రాంతం
