Backup Database (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ
