Backup Database (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Download
ro: Descarcă

en: None
ro: Nimic

en: No data
ro: Nu sunt date

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Path
ro: Cale

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Created
ro: Creat

en: Date format
ro: Format dată

en: Location
ro: Locaţia
