Backup Database (8.x-2.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Development
ne: विकास

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Location
ne: स्थान
