Backup Database (8.x-2.2) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Development
fa: توسعه

en: Download
fa: دانلود

en: None
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Export
fa: استخراج

en: Path
fa: مسیر

en: Filename
fa: نام فایل

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Location
fa: مکان

en: Cron
fa: کرون
