Backup Database (8.x-2.2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Development
he: פיתוח

en: Download
he: הורדה

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Export
he: יצוא

en: Path
he: מיקום

en: Filename
he: שם קובץ

en: Created
he: נוצר

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Location
he: מיקום

en: Where
he: איפה

en: Backup Database
he: גיבוי בסיס הנתונים

en: Tables
he: טבלאות
