baguetteBox.js (2.0.3) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Not found
ar: غير موجود

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Width
ar: العرض

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: About
ar: حول

en: Formatter settings
ar: إعدادات المنسق

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
