baguetteBox.js (2.0.3) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: None
de: Keine

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Original image
de: Originalbild

en: Width
de: Breite

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Fade
de: Überblenden

en: About
de: Über

en: Formatter settings
de: Anzeigeformateinstellungen

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Image style: @style
de: Bildstil: @style
