baguetteBox.js (2.0.4) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Width
az: Eni

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Selector
az: Seçici

en: About
az: Haqqında
