Baidu Map (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: enabled
gl: activado

en: disabled
gl: desactivado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Hidden
gl: Oculto

en: Map width
gl: Ancho do mapa

en: Map height
gl: Altura do mapa

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Alternate Text
gl: Texto Alternativo

en: Dark
gl: Escuro
