Bartik (1.0.1) - en to lt translation catalogue (52 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: n/a
lt: n/d

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Up
lt: Viršun

en: Forum
lt: Forumas

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Topics
lt: Temos

en: Posts
lt: Įrašai

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: New
lt: Naujas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Blue Lagoon (default)
lt: Mėlynoji lagūna (numatyta)

en: wide
lt: platus

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas

en: Sidebar borders
lt: Pusių rėmeliai

en: Footer background
lt: Poraštės fonas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Title and slogan
lt: Pavadinimas ir šūkis

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Footer first
lt: Pirma poraštė

en: Footer second
lt: Antra poraštė

en: Footer third
lt: Trečia poraštė

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Footer fourth
lt: Ketvirta poraštė

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current

en: Featured top
lt: Reklamuojama viršuje

en: Featured bottom first
lt: Reklamuojama apačioje pirma

en: Featured bottom second
lt: Reklamuojama apačioje antra

en: Featured bottom third
lt: Reklamuojama apačioje trečia

en: Footer fifth
lt: Penkta poraštė

en: By @author @time ago
lt: @author prieš @time

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
