Bartik (1.0.2) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Updated
az: Yeniləndi

en: n/a
az: yox

en: Last post
az: Son post

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Up
az: Yuxarı

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: New
az: Yeni

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: mobile
az: mobil

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: wide
az: geniş

en: Slate
az: Şifer

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
