Base Bootstrap 4 (3.0.0) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Help
tr: Yardım

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Close
tr: Kapat

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: medium
tr: orta

en: small
tr: küçük

en: large
tr: geniş

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Last page
tr: Son sayfa

en: First page
tr: İlk sayfa
