Basic (3.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Search
lt: Paieška

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Core
lt: Branduolys

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Host
lt: Serveris

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Port
lt: Šliuzas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu
