Basic (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Basic
it: Di base

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Port
it: Porta

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Tabs
it: Schede

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Submitted by @author_name on @date
it: Inviato da @author_name il @date
