Basic cart (8.x-5.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Subject
gu: વિષય

en: Language
gu: ભાષા

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Text
gu: લખાણ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: City
gu: શહેર

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Float
gu: ફ્લોટ
