CRUD project (1.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Custom
ast: Personalizáu
