CRUD project (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Age
ca: Temps

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Custom
ca: Personalitzat
