CRUD project (1.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Age
cs: Věk

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Custom
cs: Vlastní
