CRUD project (1.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Age
el: Ηλικία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο
