CRUD project (1.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Age
es: Edad

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Custom
es: Personalizado
