CRUD project (1.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Age
fa: سن

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: ID
fa: شناسه

en: Custom
fa: سفارشی
