CRUD project (1.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Age
fil: Gulang

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan
