CRUD project (1.0.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Age
fr: Âge

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Custom
fr: Personnalisé
