CRUD project (1.0.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Age
is: Aldur

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: ID
is: Kenni

en: Custom
is: Sérsniðið
