CRUD project (1.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Custom
jv: Kostum
