CRUD project (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Custom
kk: Өзгертпелі
