CRUD project (1.0.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Age
ml: വയസ്സ്

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
