CRUD project (1.0.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Age
ru: Возраст

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Custom
ru: Собственная
