CRUD project (1.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Age
sk: Vek

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Custom
sk: Vlastná
