CRUD project (1.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Custom
sl: Prilagojeno
