CRUD project (1.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Custom
sq: E personalizuar
