CRUD project (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Age
sv: Ålder

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Custom
sv: Anpassad
