CRUD project (1.0.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Age
th: อายุ

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Custom
th: กำหนดเอง
