CRUD project (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Age
tr: Yaş

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Custom
tr: Özel
