CRUD project (1.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ
