CRUD project (1.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Age
be: Узрост

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Custom
be: Паводле настроек
