CRUD project (1.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: ID
eu: IDa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua
