CRUD project (1.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Age
fi: Ikä

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Custom
fi: Oma
